Lampje bij lampschakelaar

  • Niels van Wieringen
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-01-2008 12:40 #1063579 door Niels van Wieringen
Lampje bij lampschakelaar is gemaakt door Niels van Wieringen
Dag,
Ik heb deze auto nou toch al een tijdje, maar gisteren ging er ineens een lampje branden dat ik nog nooit gezien heb... Bij de verlichtingsschakelaar ging er een lichtje branden achter de stadslichtstand.
Hoort daar een lampje achter te branden? Ik had het nog niet eerder zien branden en dat was me zeker opgevallen, maar in het instructieboekje staat er niks over. Dus ik heb de verlichting aan de buitenzijde bekeken maar ook daar was niks aparts aan te zien. Betekent dit lichtje iets of hoort dit eigenlijk altijd te branden maar is ie het nu pas plotseling gaan doen?
<img src="/sites/default/public_files/user4514/lampje_volvo.jpg" width="320" height="240" />
Dat groene lichtje dus linksboven... dat heeft het nog niet eerder gedaan. Die omlijsting dan hè, dus de stadslichtstand zelf was wel altijd zichtbaar net zoals nu nog de 0 van geen licht en de dimlichtstand.
Wie weet het?
Alvast bedankt,
Niels.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
19-01-2008 12:52 #1189358 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic is in orde
Dat hoort zo Niels.
Deze stand is bedoeld als stadsverlichting, om te parkeren op plekken waar je auto voor anderen slecht zichtbaar is. En het is alleen maar een indicator omdat in andere standen het licht via het contactslot gaat. 

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • Niels van Wieringen
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
20-01-2008 18:17 #1189473 door Niels van Wieringen
Beantwoord door Niels van Wieringen in topic Typisch
Beetje vaag dat het dan ineens zo uit zichzelf weer is gaan branden... maar ja, het is ook een auto van 18 jaar oud natuurlijk.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

  • V700 register
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Meer
21-01-2008 10:08 #1189529 door V700 register
Beantwoord door V700 register in topic Nee hoor.

Niels schreef : Beetje vaag dat het dan ineens zo uit zichzelf weer is gaan branden... maar ja, het is ook een auto van 18 jaar oud natuurlijk.

Er heeft ooit eens iemand geschreven dat "A Volvo mends itself...."
Dus, dat klopt.

Graag Inloggen of een account aanmaken deelnemen aan het gesprek.

Moderators: Jerry Stam

Over de vereniging

Social

  • Facebook
  • Flickr
  • YouTube

De VolvoKV is lid van

FEHAC
KNAC
NCAD
Fehac
KNAC
NCAD